Schwan's USA Cup Weekend
Viewing Location: NSC #60
7/13/2012
Game
Time
Home Team
Away Team
Flight
#574
7:50 AM
CICERO MAYAS 16B0144 (IL)
0
SANTA CLARA SPORTING 95 16B0414 (CAN)
1
Boys U16 vElite
#584
9:15 AM
CSA GOLD FURY 16B0106 (NE)
0
LA ROCA PREMIER 96 FD 16B0307 (UT)
1
Boys U16 vElite
#597
10:40 AM
DAKOTA REV RAMPAGE 16G0055 (MN)
1
FC NOVA SUPERNOVA 16G0401 (ID)
0
Girls U16 vElite
#603
12:05 PM
SERENO 96 WHITE ECNL 16G0449 (AZ)
1
UTAH AVALANCHE ECNL 16G0926 (UT)
0
Girls U16 vElite
#576
1:30 PM
BROOKLYN ITALIANS AS ROMA 16B0419 (NYE)
1
CICERO MAYAS 16B0144 (IL)
3
Boys U16 vElite
#586
2:55 PM
ALBION SC 16B0235 (CAS)
3
CSA GOLD FURY 16B0106 (NE)
1
Boys U16 vElite
#599
4:20 PM
FC NOVA SUPERNOVA 16G0401 (ID)
2
TOPHAT 14 GOLD 16G0188 (GA)
0
Girls U16 vElite
#605
5:45 PM
UTAH AVALANCHE ECNL 16G0926 (UT)
3
ALBION SC 16G1583 (CAS)
2
Girls U16 vElite
#577
7:10 PM
MN THUNDER ACADEMY 16B1599 (MN)
0
EXILES SC RED 16B0222 (CAS)
1
Boys U16 vElite
7/14/2012
Game
Time
Home Team
Away Team
Flight
#588
7:50 AM
ST. CROIX ACADEMY (MN)
2
CSA GOLD FURY 16B0106 (NE)
2
Boys U16 vElite
#578
9:15 AM
SANTA CLARA SPORTING 95 16B0414 (CAN)
4
BROOKLYN ITALIANS AS ROMA 16B0419 (NYE)
0
Boys U16 vElite
#607
10:40 AM
ALBION SC 16G1583 (CAS)
0
SERENO 96 WHITE ECNL 16G0449 (AZ)
2
Girls U16 vElite
#600
12:05 PM
TOPHAT 14 GOLD 16G0188 (GA)
1
DAKOTA REV RAMPAGE 16G0055 (MN)
1
Girls U16 vElite
#591
1:30 PM
ALBION SC 16B0235 (CAS)
2
ST. CROIX ACADEMY (MN)
1
Boys U16 vElite
#580
2:55 PM
CICERO MAYAS 16B0144 (IL)
0
MN THUNDER ACADEMY 16B1599 (MN)
1
Boys U16 vElite
Game
Time
Home Team
Away Team
Flight
#608
Playoffs
Semi-Finals
5:45 PM
SO CAL BLUES 16G0071 (CAS)
1
INTERNATIONALS 95 RED 16G0200 (ON)
0
Girls U16 vElite
Game
Time
Home Team
Away Team
Flight
#592
7:10 PM
LA ROCA PREMIER 96 FD 16B0307 (UT)
0
SACRAMENTO UNITED REDS 16B0224 (CAN)
3
Boys U16 vElite
7/15/2012
Game
Time
Home Team
Away Team
Flight
#593
Playoffs
Semi-Finals
7:50 AM
EXILES SC RED 16B0222 (CAS)
3
LA ROCA PREMIER 96 FD 16B0307 (UT)
4
Boys U16 vElite
#840
Playoffs
Semi-Finals
9:30 AM
ESCUELA BAUGER 14B1638 (DOM)
2
BONIVITAL FLAMES 14B1174 (CND)
0
Boys U14 B
#711
Playoffs
Semi-Finals
11:10 AM
DASC BLACK 16B1720 (SD)
4
PHOENIX SC 16B0608 (CND)
1
Boys U16 A
#641
Playoffs
Final
12:50 PM
RUDBECKIANSKA 19G0845 (SWE)
0
TOKIWAGI GAUKEN HS 19G1437 (JPN)
4
Womens U19 A
#572
Playoffs
Final
2:30 PM
FLOR SK 19B0931 (NOR)
6
MN THUNDER ELITE (MN)
1
Mens U19 A
#819
Playoffs
Final
4:10 PM
EAGAN WAVE 16G1871 (MN)
1
CALEDON WILDCATS 16G0732 (CND)
2
Girls U16 A
5/4/2024 8:40:12 AM