Schwan's USA Cup
Viewing Location: NSC #16
7/17/2012
Game
Time
Home Team
Away Team
Flight
#544
8:45 AM
RIO DE JANEIRO SELECT 15B1292 (BRA)
0
TENANCINGO YOUTH SC 15B1474 (MEX)
0
Boys U15 Silver
#305
10:30 AM
VARDAR NORTHERN MICHIGAN VARDAR NM 95 17G0748 (MI)
0
ROCHESTER EURO FOOTBALL EURO FC STRIKERS 17G1708 (MN)
5
Girls U17 Silver
#548
12:15 PM
KELIIX INTRA 15B1869 (MN)
4
WHITE BEAR BEARS 15B1629 (MN)
1
Boys U15 Silver
#136
2:00 PM
TOKIWAGI GAUKEN HS 19G1446 (JPN)
16
EURO FC 19G0882 (MN)
0
Womens U19 Gold
#1295
3:45 PM
NORIA F.C 13B1646 (MEX)
2
RYSA UNITED 13B1759 (MN)
1
Boys U13 Silver
#262
5:30 PM
NORTH METRO SC NORTH METRO AJAX 17B1161 (MN)
1
DYNAMO 17B1582 (UT)
0
Boys U17 Gold
7/18/2012
Game
Time
Home Team
Away Team
Flight
#275
8:45 AM
PICKERING POWER GREEN 95B 17B0325 (CND)
2
CRUZ AZUL 17B0811 (MEX)
3
Boys U17 Gold
#737
10:30 AM
SAULT CIVICS RED 16G0009 (CND)
0
PRIOR LAKE SC PRIOR LAKE STORM 16G1727 (MN)
6
Girls U16 Gold
#210
12:15 PM
TENANCINGO YOUTH SC 19B1496 (MEX)
4
BYSC UNITED 19B1853 (MN)
2
Mens U19 Gold
#634
2:00 PM
BLAINE SC BLAINE BULLDOGS 15G1271 (MN)
1
COTTAGE GROVE UNITED 15G1348 (MN)
1
Girls U15 Silver
#313
5:30 PM
EDINA STORM 17G0838 (MN)
1
MAHTOMEDI UNITED MAHTOMEDI ZEPHYRS 17G1831 (MN)
0
Girls U17 Silver
7/19/2012
Game
Time
Home Team
Away Team
Flight
#507
10:30 AM
BFSC 14G0559 (MN)
1
BLAINE SHOCK 14G0938 (MN)
0
Girls U14 Silver
#506
12:15 PM
CENTENNIAL RUSH 14G0825 (MN)
2
KELIIX-INTRA SC KELIIX INTRA 14G1100 (MN)
1
Girls U14 Silver
#154
2:00 PM
TONKA TUNDRA 19G0605 (MN)
2
EURO FC 19G0882 (MN)
1
Womens U19 Gold
#1267
3:45 PM
CRUZ AZUL 13B0810 (MEX)
2
SPARTAN FC SELECT 13B1779 (IL)
1
Boys U13 Gold
#640
5:30 PM
BLAINE SC BLAINE BULLDOGS 15G1271 (MN)
0
DAKOTA REV SC DAKOTA REV REAL 15G0197 (MN)
1
Girls U15 Silver
7/20/2012
Game
Time
Home Team
Away Team
Flight
#644
Playoffs
Quarter-Finals
7:00 AM
EURO FC 15G1302 (MN)
5
MAPLEBROOK SA MBSA RED X 15G0591 (MN)
0
Girls U15 Silver
#650
Playoffs
Quarter-Finals
9:00 AM
REBELS REBEL RAGE 15G1908 (MN)
2
CENTENNIAL STORM 15G1359 (MN)
4
Girls U15 Silver
#224
Playoffs
Quarter-Finals
11:00 AM
NSSA CHANNEL 4 NEWS TEAM 19B1863 (MN)
2
MINNEAPOLIS UNITED MPLS UNITED PREMIER BLUE 19B1785 (MN)
5
Mens U19 Gold
#445
Playoffs
Quarter-Finals
1:00 PM
MINNEAPOLIS UNITED SC MPLS UNITED BLACK PREMIER 14G1261 (MN)
2
PTSC FUSION 14G1344 (CND)
0
Girls U14 PUMA Super Group
#756
Playoffs
Quarter-Finals
3:00 PM
PRIOR LAKE SC PRIOR LAKE STORM 16G1727 (MN)
3
HOWARD HURRICANES 16G0045 (WI)
0
Girls U16 Gold
#372
Playoffs
Semi-Finals
5:00 PM
MINNEAPOLIS UNITED MPLS UNITED BLACK PREMIER 14B1383 (MN)
2
CICERO MAYAS 14B0187 (IL)
1
Boys U14 PUMA Super Group
#1303
Playoffs
Quarter-Finals
7:00 PM
COLEGIOS COLOMBIA 13B1319 (COL)
2
SLP ORIOLES 13B1846 (MN)
1
Boys U13 Silver
7/21/2012
Game
Time
Home Team
Away Team
Flight
#1306
Playoffs
Semi-Finals
9:00 AM
COLEGIOS COLOMBIA 13B1319 (COL)
2
COLEGIO VISTA HERMOSA ORANGE 13B0673 (MEX)
3
Boys U13 Silver
4/29/2024 2:26:20 AM