Schwan's USA Cup
Viewing Location: NSC #10
7/17/2012
Game
Time
Home Team
Away Team
Flight
#324
10:30 AM
TONKA UNITED BLUE 17G1922 (MN)
1
WHITE BEAR SC WHITE BEAR EXCEL 95 17G1693 (MN)
1
Girls U17 Gold
#763
12:15 PM
EURO FC FUSION 16G1483 (MN)
1
CENTENNIAL SC CENTENNIAL COUGARS 16G1907 (MN)
0
Girls U16 Silver
#264
2:00 PM
CRUZ AZUL 17B0811 (MEX)
1
ST. CROIX SC ST CROIX UNITED 94 17B1897 (MN)
0
Boys U17 Gold
#553
3:45 PM
HUDSON SOCCER ASSOC HUDSON RAIDERS 15B1533 (WI)
1
TENANCINGO YOUTH SC 15B1474 (MEX)
5
Boys U15 Silver
#554
5:30 PM
CHAMPLIN DAYTON REBELS SC 15B1877 (MN)
1
RIO DE JANEIRO SELECT 15B1292 (BRA)
5
Boys U15 Silver
7/18/2012
Game
Time
Home Team
Away Team
Flight
#1258
8:45 AM
PRHPSA 13B1388 (PUR)
2
LAKEVILLE SC LAKEVILLE CELTIC 13B0524 (MN)
1
Boys U13 Gold
#536
10:30 AM
COTTAGE GROVE UNITED 15B1146 (MN)
1
FLOR SK 15B0954 (NOR)
10
Boys U15 Gold
#774
12:15 PM
DAKOTA REV INFINITY 16G0704 (MN)
4
BLAINE SC BLAINE BARRACUDAS 16G0406 (MN)
0
Girls U16 Silver
#306
2:00 PM
SAULT CIVICS 17G0714 (CND)
2
ROCHESTER EURO FOOTBALL EURO FC STRIKERS 17G1708 (MN)
0
Girls U17 Silver
#534
3:45 PM
PTSC PREMIER 15B1859 (CND)
0
LAKEVILLE SC LAKEVILLE CELTIC 15B1476 (MN)
4
Boys U15 Gold
#564
5:30 PM
HUDSON SOCCER ASSOC HUDSON RAIDERS 15B1533 (WI)
0
RIO DE JANEIRO SELECT 15B1292 (BRA)
5
Boys U15 Silver
#188
7:15 PM
NWIFC GALAXY 19B0431 (IA)
3
AHVALOT 19B1910 (MN)
2
Mens U19 Silver
7/19/2012
Game
Time
Home Team
Away Team
Flight
#926
10:30 AM
REBELS SC 13G0927 (MN)
0
LAKES UNITED FC BLUE 13G0862 (MN)
3
Girls U13 Silver
#345
12:15 PM
BLAINE PUMAS 17G1649 (MN)
2
KELIIX INTRA 17G0497 (MN)
0
Girls U17 Gold
#642
2:00 PM
COTTAGE GROVE UNITED 15G1348 (MN)
1
REBELS REBEL RAGE 15G1908 (MN)
0
Girls U15 Silver
#285
3:45 PM
ST. CROIX SC ST CROIX UNITED 94 17B1897 (MN)
3
PICKERING POWER GREEN 95B 17B0325 (CND)
2
Boys U17 Gold
#1263
5:30 PM
MN THUNDER ACADEMY 99 13B1926 (MN)
2
PRHPSA 13B1388 (PUR)
3
Boys U13 Gold
7/20/2012
Game
Time
Home Team
Away Team
Flight
#1407
Playoffs
Quarter-Finals
9:00 AM
MTA 97 BLUE 15G1909 (MN)
1
DAKOTA REV SC DAKOTA REV ERUPTION 15G0072 (MN)
0
Girls U15 Gold
#1249
Playoffs
Quarter-Finals
11:00 AM
HASTINGS YAA HFC UNITED 19G1753 (MN)
3
COON RAPIDS PHOENIX 19G1588 (MN)
0
Womens U19 Silver
#807
Playoffs
Quarter-Finals
1:00 PM
BLAINE SC BLAINE BARRACUDAS 16G0406 (MN)
1
CENTENNIAL SC CENTENNIAL COUGARS 16G1907 (MN)
4
Girls U16 Silver
#1417
Playoffs
Quarter-Finals
3:00 PM
FLOR SK 17B0952 (NOR)
6
GITCHI GUMMI SC GITCHI GUMMI BLUE 17B0588 (MN)
3
Boys U17 Gold
#600
Playoffs
Quarter-Finals
5:00 PM
LAKEVILLE SC LAKEVILLE CELTIC 15B1476 (MN)
3
FLOR SK 15B0954 (NOR)
6
Boys U15 Gold
#1270
Playoffs
Quarter-Finals
7:00 PM
CICERO MAYAS 13B0645 (IL)
5
ALIANZA IY 13B0523 (PUR)
1
Boys U13 Gold
7/21/2012
Game
Time
Home Team
Away Team
Flight
#581
Playoffs
Semi-Finals
7:00 AM
RIO DE JANEIRO SELECT 15B1292 (BRA)
2
MARCONI BLUE DEVILS 15B1857 (CND)
1
Boys U15 Silver
#687
Playoffs
Semi-Finals
9:00 AM
MINNEAPOLIS UNITED MPLS UNITED BLACK PREMIER 16B1034 (MN)
2
FLOR SK 16B0953 (NOR)
3
Boys U16 Gold
#449
Playoffs
Final
1:00 PM
NMSC PANTHERS 98 14G0821 (CND)
2
MINNEAPOLIS UNITED SC MPLS UNITED BLACK PREMIER 14G1261 (MN)
0
Girls U14 PUMA Super Group
#322
Playoffs
Final
3:00 PM
SAULT CIVICS 17G0714 (CND)
1
IL BJARG 17G0077 (NOR)
2
Girls U17 Silver
4/29/2024 2:25:19 AM