Main Menu
Get Scores
Event Fields
Event Store
Contact
2010 Austin Labor Day Cup
9/4/2010 - 9/6/2010
On This Page:
Girls U13 Gold
Standings
Grid
Print Schedule
Print Standings
Girls U13 Silver
Standings
Grid
Print Schedule
Print Standings
Girls U13 Bronze
Standings
Grid
Print Schedule
Print Standings
9/4/2010
Girls U13 Gold
Game
Time
Home Team
Away Team
Location
Bracket A
#997
7:30 AM
AHFC 98G (TXS)
3
CLASSICS ELITE 98G (TXS)
1
#998
7:30 AM
LONESTARS 98G RED NTH (TXS)
0
SA UNITED 98G BLACK (TXS)
1
#999
1:30 PM
AHFC 98G (TXS)
2
SA UNITED 98G BLACK (TXS)
0
#1000
1:30 PM
LONESTARS 98G RED NTH (TXS)
1
CLASSICS ELITE 98G (TXS)
0
Bracket B
#1003
9:00 AM
ECLIPSE 98 BLACK (TXS)
3
LIONS 98 LADY LIONS RED (TXS)
0
#1004
9:00 AM
LONESTARS 98G RED STH (TXS)
1
LONESTARS 98G WHITE NTH (TXS)
0
#1005
1:30 PM
ECLIPSE 98 BLACK (TXS)
6
LONESTARS 98G WHITE NTH (TXS)
0
#1006
6:00 PM
LONESTARS 98G RED STH (TXS)
1
LIONS 98 LADY LIONS RED (TXS)
0
Bracket C
#1009
9:00 AM
CHALLENGE 98 (TXS)
3
FC DALLAS 98G SOUTH (TXN)
1
#1010
9:00 AM
LONESTARS 98G RED SAN (TXS)
0
LONESTARS 98G DEV (TXS)
1
#1012
1:30 PM
LONESTARS 98G RED SAN (TXS)
1
FC DALLAS 98G SOUTH (TXN)
3
#1011
6:00 PM
CHALLENGE 98 (TXS)
0
LONESTARS 98G DEV (TXS)
1
Bracket D
#1015
9:00 AM
STING ROYAL 98G (TXN)
0
LONESTARS 98G RED (TXS)
1
#1016
9:00 AM
TEXAS RUSH 97/98 NIKE BLUE (TXS)
2
CHALLENGE 98 RED SOUTH (TXS)
0
#1017
1:30 PM
STING ROYAL 98G (TXN)
1
CHALLENGE 98 RED SOUTH (TXS)
1
#1018
1:30 PM
TEXAS RUSH 97/98 NIKE BLUE (TXS)
0
LONESTARS 98G RED (TXS)
2
9/5/2010
Girls U13 Gold
Game
Time
Home Team
Away Team
Location
Bracket A
#1001
10:30 AM
AHFC 98G (TXS)
1
LONESTARS 98G RED NTH (TXS)
0
#1002
10:30 AM
SA UNITED 98G BLACK (TXS)
0
CLASSICS ELITE 98G (TXS)
1
Bracket B
#1007
10:30 AM
ECLIPSE 98 BLACK (TXS)
2
LONESTARS 98G RED STH (TXS)
0
#1008
10:30 AM
LONESTARS 98G WHITE NTH (TXS)
0
LIONS 98 LADY LIONS RED (TXS)
0
Bracket C
#1013
10:30 AM
CHALLENGE 98 (TXS)
2
LONESTARS 98G RED SAN (TXS)
0
#1014
10:30 AM
LONESTARS 98G DEV (TXS)
0
FC DALLAS 98G SOUTH (TXN)
0
Bracket D
#1019
9:00 AM
STING ROYAL 98G (TXN)
1
TEXAS RUSH 97/98 NIKE BLUE (TXS)
1
#1020
9:00 AM
CHALLENGE 98 RED SOUTH (TXS)
0
LONESTARS 98G RED (TXS)
4
Game
Time
Home Team
Away Team
Location
#1021
Playoffs
Semi-Finals
3:00 PM
Bracket A #1
Bracket D #1
#1022
Playoffs
Semi-Finals
3:00 PM
Bracket B #1
Bracket C #1
9/6/2010
Girls U13 Gold
Game
Time
Home Team
Away Team
Location
#1548
Playoffs
Final
9:00 AM
Semi-Finals A Winner
Semi-Finals B Winner
9/4/2010
Girls U13 Silver
Game
Time
Home Team
Away Team
Location
Bracket A
#1089
8:00 AM
AHFC 98G BLUE W (TXS)
3
GSA FORCE FC 98G (TXS)
0
#1090
11:00 AM
NATIONAL FUSION 98G S (TXN)
0
HOUSTON EXPRESS SC HOUSTON EXPRESS 98G NAVY (TXS)
0
#1091
5:00 PM
AHFC 98G BLUE W (TXS)
0
HOUSTON EXPRESS SC HOUSTON EXPRESS 98G NAVY (TXS)
1
#1092
5:00 PM
NATIONAL FUSION 98G S (TXN)
1
GSA FORCE FC 98G (TXS)
2
Bracket B
#1096
8:00 AM
FORT WORTH UNITED FWU98G (TXN)
1
CHALLENGE 98 CLASH (TXS)
2
#1095
9:30 AM
ECLIPSE 98 WHITE (TXS)
2
LONESTARS 98G WHITE SAN (TXS)
2
#1098
3:30 PM
FORT WORTH UNITED FWU98G (TXN)
2
LONESTARS 98G WHITE SAN (TXS)
3
#1097
5:00 PM
ECLIPSE 98 WHITE (TXS)
1
CHALLENGE 98 CLASH (TXS)
5
Bracket C
#1101
9:30 AM
LONESTARS 98G DEV NTH (TXS)
0
DYNAMOS 97/98G GOLD (TXS)
2
#1102
11:00 AM
CHALLENGE 98 BLITZ (TXS)
0
STING SC STING ROYAL 99G (TXN)
1
#1103
5:00 PM
LONESTARS 98G DEV NTH (TXS)
0
STING SC STING ROYAL 99G (TXN)
3
#1104
5:00 PM
CHALLENGE 98 BLITZ (TXS)
1
DYNAMOS 97/98G GOLD (TXS)
2
Bracket D
#1107
11:00 AM
AHFC 98G BLUE (TXS)
9
LIONS FC LN LADY LIONS 98 WHITE (TXS)
0
#1108
11:00 AM
LONESTARS 98G DEV STH (TXS)
1
LONESTARS 98G BLUE NTH (TXS)
1
#1110
3:30 PM
LONESTARS 98G DEV STH (TXS)
7
LIONS FC LN LADY LIONS 98 WHITE (TXS)
0
#1109
5:00 PM
AHFC 98G BLUE (TXS)
3
LONESTARS 98G BLUE NTH (TXS)
1
9/5/2010
Girls U13 Silver
Game
Time
Home Team
Away Team
Location
Bracket A
#1094
7:30 AM
HOUSTON EXPRESS SC HOUSTON EXPRESS 98G NAVY (TXS)
0
GSA FORCE FC 98G (TXS)
0
#1093
12:00 PM
AHFC 98G BLUE W (TXS)
0
NATIONAL FUSION 98G S (TXN)
0
Bracket B
#1100
9:00 AM
CHALLENGE 98 CLASH (TXS)
1
LONESTARS 98G WHITE SAN (TXS)
1
#1099
12:00 PM
ECLIPSE 98 WHITE (TXS)
2
FORT WORTH UNITED FWU98G (TXN)
0
Bracket C
#1105
12:00 PM
LONESTARS 98G DEV NTH (TXS)
0
CHALLENGE 98 BLITZ (TXS)
0
#1106
12:00 PM
STING SC STING ROYAL 99G (TXN)
1
DYNAMOS 97/98G GOLD (TXS)
2
Bracket D
#1111
12:00 PM
AHFC 98G BLUE (TXS)
4
LONESTARS 98G DEV STH (TXS)
0
#1112
12:00 PM
LONESTARS 98G BLUE NTH (TXS)
1
LIONS FC LN LADY LIONS 98 WHITE (TXS)
0
Game
Time
Home Team
Away Team
Location
#1113
Playoffs
Semi-Finals
4:30 PM
HOUSTON EXPRESS SC HOUSTON EXPRESS 98G NAVY (TXS)
0
AHFC 98G BLUE (TXS)
1
#1114
Playoffs
Semi-Finals
4:30 PM
CHALLENGE 98 CLASH (TXS)
1
DYNAMOS 97/98G GOLD (TXS)
0
9/6/2010
Girls U13 Silver
Game
Time
Home Team
Away Team
Location
#1547
Playoffs
Final
9:00 AM
AHFC 98G BLUE (TXS)
2
CHALLENGE 98 CLASH (TXS)
0
9/4/2010
Girls U13 Bronze
Game
Time
Home Team
Away Team
Location
Bracket A
#1115
7:30 AM
CHALLENGE 98 DYNAMITE (TXS)
1
LONESTARS 98G SILVER NTH (TXS)
1
#1116
10:30 AM
LONESTARS 98G BLUE STH (TXS)
0
RRSA CROSSFIRE LADY CROSSFIRE 98 (TXS)
1
#1117
3:00 PM
CHALLENGE 98 DYNAMITE (TXS)
1
RRSA CROSSFIRE LADY CROSSFIRE 98 (TXS)
0
#1118
3:00 PM
LONESTARS 98G BLUE STH (TXS)
2
LONESTARS 98G SILVER NTH (TXS)
0
Bracket B
#1121
10:30 AM
LONESTARS 98G WHITE STH (TXS)
2
SA FUSION FC 98G (TXS)
2
#1122
10:30 AM
CHALLENGE 98 BLITZ SOUTH (USA)
1
LONESTARS 98G GOLD NTH (TXS)
0
#1123
3:00 PM
LONESTARS 98G WHITE STH (TXS)
1
LONESTARS 98G GOLD NTH (TXS)
0
#1124
3:00 PM
CHALLENGE 98 BLITZ SOUTH (USA)
0
SA FUSION FC 98G (TXS)
1
Bracket C
#1127
10:30 AM
TRI-COUNTY SC FLYERS 98 (TXS)
1
LAKE TRAVIS 98G RED (TXS)
6
#1128
10:30 AM
LONESTARS 98G DEV S2 (TXS)
0
SPACE CITY 98G RED (TXS)
0
#1129
3:00 PM
TRI-COUNTY SC FLYERS 98 (TXS)
0
SPACE CITY 98G RED (TXS)
3
#1130
3:00 PM
LONESTARS 98G DEV S2 (TXS)
4
LAKE TRAVIS 98G RED (TXS)
0
Bracket D
#1133
12:00 PM
TEXAS RUSH U13 GIRLS NIKE WHITE (TXS)
1
HUTTO UNITED 98G (TXS)
1
#1134
12:00 PM
SCFC 98G (TXS)
0
S.A.UNITED S.A. UNITED 98 G GOLD (TXS)
1
#1135
4:30 PM
TEXAS RUSH U13 GIRLS NIKE WHITE (TXS)
0
S.A.UNITED S.A. UNITED 98 G GOLD (TXS)
1
#1136
4:30 PM
SCFC 98G (TXS)
2
HUTTO UNITED 98G (TXS)
0
9/5/2010
Girls U13 Bronze
Game
Time
Home Team
Away Team
Location
Bracket A
#1119
7:30 AM
CHALLENGE 98 DYNAMITE (TXS)
1
LONESTARS 98G BLUE STH (TXS)
1
#1120
7:30 AM
RRSA CROSSFIRE LADY CROSSFIRE 98 (TXS)
0
LONESTARS 98G SILVER NTH (TXS)
5
Bracket B
#1125
7:30 AM
LONESTARS 98G WHITE STH (TXS)
1
CHALLENGE 98 BLITZ SOUTH (USA)
1
#1126
7:30 AM
LONESTARS 98G GOLD NTH (TXS)
1
SA FUSION FC 98G (TXS)
0
Bracket C
#1131
7:30 AM
TRI-COUNTY SC FLYERS 98 (TXS)
0
LONESTARS 98G DEV S2 (TXS)
9
#1132
1:30 PM
SPACE CITY 98G RED (TXS)
1
LAKE TRAVIS 98G RED (TXS)
1
Bracket D
#1137
1:30 PM
TEXAS RUSH U13 GIRLS NIKE WHITE (TXS)
0
SCFC 98G (TXS)
3
#1138
1:30 PM
S.A.UNITED S.A. UNITED 98 G GOLD (TXS)
3
HUTTO UNITED 98G (TXS)
1
Game
Time
Home Team
Away Team
Location
#1139
Playoffs
Semi-Finals
4:30 PM
CHALLENGE 98 DYNAMITE (TXS)
2
S.A.UNITED S.A. UNITED 98 G GOLD (TXS)
1
#1140
Playoffs
Semi-Finals
4:30 PM
LONESTARS 98G WHITE STH (TXS)
0
LONESTARS 98G DEV S2 (TXS)
1
9/6/2010
Girls U13 Bronze
Game
Time
Home Team
Away Team
Location
#1546
Playoffs
Final
9:00 AM
CHALLENGE 98 DYNAMITE (TXS)
0
LONESTARS 98G DEV S2 (TXS)
3
5/8/2024 1:11:50 AM