2011 Red Earth Invitational

Viewing Location: NOKC #14
4/14/2011
Game Time Home Team Away Team Flight
#583 
5:30 PM
NOKC 2001 RED PHILLIPS (OK)3NOKC 01 PHILLIPS WHITE (OK)0
Girls U10 Academy Gold
4/15/2011
Game Time Home Team Away Team Flight
#336 
5:30 PM
NYSA FURY GREEN (OK)7CANADIAN VALLEY FC 00 BLACK (OK)0
Girls U11 00' Gold
4/16/2011
Game Time Home Team Away Team Flight
#438 
7:30 AM
NOKC RED (OK)1NYSA CELTIC 02 HARDAGE (OK)1
Boys U9 Academy Silver
#440 
9:00 AM
CANADIAN VALLEY FC ACADEMY 02 WHITE (OK)1EDMOND ESC 02 WHITE ACADEMY (OK)4
Boys U9 Academy Silver
#116 
10:30 AM
SOUTH LAKES COSMOS ACADEMY 02 GIRLS WHITE (OK)3CANADIAN VALLEY FC ACADEMY 02 BLACK (OK)0
Girls U9 Academy Silver
Game Time Home Team Away Team Flight
#343 
Playoffs
Crossover
11:45 AM
SOUTH LAKES COSMOS 00 GIRLS BLUE (OK)0NORTH OKC OFC 00 WHITE (OK)1
Girls U11 00' Gold
Game Time Home Team Away Team Flight
#439 
1:15 PM
NOKC 02 WHITE (OK)1EDMOND ESC 02 WHITE ACADEMY (OK)2
Boys U9 Academy Silver
#566 
2:45 PM
NOKC 01 HILTON (OK)0SOUTH LAKES COSMOS ACADEMY 01 BOYS NAVY (OK)1
Boys U10 Academy Silver
#115 
4:15 PM
CANADIAN VALLEY FC ACADEMY 02 BLACK (OK)2NOKC BLACK (OK)0
Girls U9 Academy Silver
Game Time Home Team Away Team Flight
#342 
Playoffs
Crossover
5:45 PM
NYSA FURY GREEN (OK)6HARRAH HSC UNITED 00 (OK)0
Girls U11 00' Gold
Game Time Home Team Away Team Flight
#546 
7:00 PM
CVFC 01 DELEON (OK)3BLITZ UNITED BUSA WHITE 01 (OK)4
Boys U10 Academy Gold
4/17/2011
Game Time Home Team Away Team Flight
#443 
Playoffs
Semi-Finals
7:30 AM
EDMOND ESC 02 WHITE ACADEMY (OK)1YUKON CVFC-BLACK (OK)4
Boys U9 Academy Silver
#434 
Playoffs
Consolation
9:00 AM
SOUTH LAKES COSMOS ACADEMY 02 BOYS BLUE (OK)0EDMOND ACADEMY ESC 02 BRASH (OK)4
Boys U9 Academy Gold
#240 
Playoffs
Semi-Finals
10:30 AM
SOUTH LAKES COSMOS ACADEMY 02 GIRLS WHITE (OK)1SOUTH LAKES COSMOS ACADEMY 03 GIRLS (OK)0
Girls U9 Academy Silver
Game Time Home Team Away Team Flight
#041 
12:00 PM
TUSC BLITZ UNITED 00 NAVY (OK)1EDMOND OFC 2000 WHITE (OK)0
Boys U11 00' Gold
Game Time Home Team Away Team Flight
#445 
Playoffs
Final
1:30 PM
NYSA CELTIC 02 HARDAGE (OK)0YUKON CVFC-BLACK (OK)3
Boys U9 Academy Silver
#345 
Playoffs
Semi-Finals
3:00 PM
SSC WICHITA INC SSC SHOCKERS 00 (KS)0AZTECA SC AZTECA (KS)3
Girls U11 00' Gold
#217 
Playoffs
Final
4:30 PM
NOKC FC NOKC OFC RILEY RED (OK)5BIXBY SHEFFIELD EAGLES '00 NAVY (OK)2
Boys U11 00' Gold
#596 
Playoffs
Final
6:00 PM
SOUTH LAKES COSMOS ACADEMY 01 GIRLS NAVY (OK)1NOKC 2001 ACADEMY GIRLS PHILLIPS TEAM #3 (OK)2
Girls U10 Academy Silver


6/15/2019 11:15:21 PM