Main Menu     College Coaches     Register to Attend     Website     Get Scores     Event Fields     Contact    
2011 CHARLESTON SELECT SHOOTOUT - Men
Junior Academy, Classic, Challenge and Premier Teams

On This Page:
Boys U9 U9 Blue    Standings    Grid    Print Schedule   Print Standings
10/7/2011
Boys U9 U9 Blue  
Game Time Home Team Away Team Location
Bracket A
#203 
7:30 PM
SCU/MP 02 GALAXY (SC)2CAINHOY ATHLETIC FLYING FISH III (SC)2CWF @ Patriots Point 3A
10/8/2011
Boys U9 U9 Blue  
Game Time Home Team Away Team Location
Bracket A
#206 
8:00 AM
DISCOVERIES DSC 02 GREEN (SC)1NORTH AREA 02 NASA STRIKERS (SC)6Park West #5
#204 
10:30 AM
CAINHOY ATHLETIC FLYING FISH III (SC)3CHARLOTTE UNITED FUTBOL WOLFSBURG (NC)3Park West #5
#207 
11:45 AM
CHARLOTTE UNITED FUTBOL CUFC U9 HELLENIC MANCHESTER (NC)1SAVANNAH SSA 02 BOYS BLACK STORM (GA)3Park West #7
#205 
2:15 PM
CHARLOTTE UNITED FUTBOL WOLFSBURG (NC)2SCU/MP 02 GALAXY (SC)8James Island 6v6 A
#208 
3:30 PM
DISCOVERIES DSC 02 GREEN (SC)2CHARLOTTE UNITED FUTBOL CUFC U9 HELLENIC MANCHESTER (NC)3Park West #7
#209 
3:30 PM
SAVANNAH SSA 02 BOYS BLACK STORM (GA)2NORTH AREA 02 NASA STRIKERS (SC)5James Island 8v8 C
10/9/2011
Boys U9 U9 Blue  
Game Time Home Team Away Team Location
Bracket A
#210 
3:30 PM
CAINHOY ATHLETIC FLYING FISH III (SC)3DISCOVERIES DSC 02 GREEN (SC)0Park West #7
Game Time Home Team Away Team Location
#198 
Playoffs
Second Tier RR
8:00 AM
CHARLOTTE UNITED FUTBOL WOLFSBURG (NC)3DISCOVERIES DSC 02 GREEN (SC)1James Island 8v8 C
#200 
Playoffs
Semi-Finals
10:30 AM
NORTH AREA 02 NASA STRIKERS (SC)4CHARLOTTE UNITED FUTBOL CUFC U9 HELLENIC MANCHESTER (NC)3Park West #5
#201 
Playoffs
Semi-Finals
10:30 AM
SCU/MP 02 GALAXY (SC)3SAVANNAH SSA 02 BOYS BLACK STORM (GA)0James Island 8v8 C
#199 
Playoffs
Second Tier RR
11:45 AM
CAINHOY ATHLETIC FLYING FISH III (SC)4CHARLOTTE UNITED FUTBOL WOLFSBURG (NC)1James Island 6v6 A
#202 
Playoffs
Final
2:15 PM
NORTH AREA 02 NASA STRIKERS (SC)5SCU/MP 02 GALAXY (SC)6Park West #5


6/25/2019 4:36:03 AM