Orange Classic International Girls Soccer Tournament
Womens U19 U19 Showcase II
Bracket 1
Sunday, December 27, 2009
  MAKO SC MAKO SOCCER CLUB  0          FLORIDA SOCCER ALLIANCE FSA ALLIANCE 91/92 WHITE  3 
  ISLAND COAST SOCCER ALLIANCE ICSA BLAST  2          SOUTH DADE UNITED  0 
  WESTON FC U18 PREMIER 91/92  1          MEGU FUSION  0 
Monday, December 28, 2009
  SOUTH DADE UNITED  0          WESTON FC U18 PREMIER 91/92  1 
  FLORIDA SOCCER ALLIANCE FSA ALLIANCE 91/92 WHITE  1          ISLAND COAST SOCCER ALLIANCE ICSA BLAST  0 
  MEGU FUSION  2          MAKO SC MAKO SOCCER CLUB  0 
Tuesday, December 29, 2009
  WESTON FC U18 PREMIER 91/92  5          MAKO SC MAKO SOCCER CLUB  0 
  MEGU FUSION  4          ISLAND COAST SOCCER ALLIANCE ICSA BLAST  1 
  FLORIDA SOCCER ALLIANCE FSA ALLIANCE 91/92 WHITE  1          SOUTH DADE UNITED  0 
Wednesday, December 30, 2009
  MAKO SC MAKO SOCCER CLUB  2          SOUTH DADE UNITED  1 
  FLORIDA SOCCER ALLIANCE FSA ALLIANCE 91/92 WHITE  0          MEGU FUSION  0 
  ISLAND COAST SOCCER ALLIANCE ICSA BLAST  2          WESTON FC U18 PREMIER 91/92  2 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    GD    Pts  
 1: WESTON FC U18 PREMIER 91/92 (FL)   43107210
 2: FLORIDA SOCCER ALLIANCE FSA ALLIANCE 91/92 WHITE (FL)   43105010
 3: MEGU FUSION (FL)   4211527
 4: ISLAND COAST SOCCER ALLIANCE ICSA BLAST (FL)   4112564
 5: MAKO SC MAKO SOCCER CLUB (FL)   4103293
 6: SOUTH DADE UNITED (FL)   4004160

Bracket 2
Sunday, December 27, 2009
  CHICAGO FIRE JUNIORS RED 11  1          RENEGADES 91/92  0 
  SUNBLAZER  5          HUDSON LADY COBRAS  0 
  HOLLYWOOD WEST / DRIFTWOOD HOLLYWOOD WEST SELECT  1          JENSEN BEACH TIGERS  0 
Monday, December 28, 2009
  JENSEN BEACH TIGERS  0          CHICAGO FIRE JUNIORS RED 11  1 
  HUDSON LADY COBRAS  3          HOLLYWOOD WEST / DRIFTWOOD HOLLYWOOD WEST SELECT  2 
  RENEGADES 91/92  0          SUNBLAZER  2 
  TRIUMPH FC 92 GIRLS  3          SUNBLAZER  2 
Tuesday, December 29, 2009
  RENEGADES 91/92  2          HOLLYWOOD WEST / DRIFTWOOD HOLLYWOOD WEST SELECT  2 
  CHICAGO FIRE JUNIORS RED 11  3          SUNBLAZER  3 
  HUDSON LADY COBRAS  1          JENSEN BEACH TIGERS  1 
Wednesday, December 30, 2009
  HOLLYWOOD WEST / DRIFTWOOD HOLLYWOOD WEST SELECT  1          CHICAGO FIRE JUNIORS RED 11  3 
  SUNBLAZER  3          JENSEN BEACH TIGERS  2 
  HUDSON LADY COBRAS  1          RENEGADES 91/92  3 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    GD    Pts  
 1: SUNBLAZER (FL)   531113810
 2: CHICAGO FIRE JUNIORS RED 11 (IL)   43108410
 3: HOLLYWOOD WEST / DRIFTWOOD HOLLYWOOD WEST SELECT (FL)   4112684
 4: RENEGADES 91/92 (FL)   4112564
 5: HUDSON LADY COBRAS (FL)   4112594
 6: JENSEN BEACH TIGERS (FL)   4013361

Bracket 3
Sunday, December 27, 2009
  PATRIOTS FC 92 WHITE  0          DYNAMOS SELECT DYNAMOS 91/92  2 
  FC TAMPA BLUE LIGHTNING  1          CORAL SPRINGS STORM SOCCER STORM U18  3 
  WHITE PLAINS ELITE ELITE 92  2          PLANTATION EAGLES 92  0 
Monday, December 28, 2009
  CORAL SPRINGS STORM SOCCER STORM U18  1          WHITE PLAINS ELITE ELITE 92  0 
  DYNAMOS SELECT DYNAMOS 91/92  2          FC TAMPA BLUE LIGHTNING  0 
  PLANTATION EAGLES 92  0          PATRIOTS FC 92 WHITE  1 
Tuesday, December 29, 2009
  COLORADO STORM COPA  2          DYNAMOS SELECT DYNAMOS 91/92  1 
  WHITE PLAINS ELITE ELITE 92  2          PATRIOTS FC 92 WHITE  2 
  PLANTATION EAGLES 92  0          FC TAMPA BLUE LIGHTNING  1 
  DYNAMOS SELECT DYNAMOS 91/92  2          CORAL SPRINGS STORM SOCCER STORM U18  1 
Wednesday, December 30, 2009
  FC TAMPA BLUE LIGHTNING  0          WHITE PLAINS ELITE ELITE 92  5 
  PATRIOTS FC 92 WHITE  3          CORAL SPRINGS STORM SOCCER STORM U18  1 
  DYNAMOS SELECT DYNAMOS 91/92  3          PLANTATION EAGLES 92  1 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    GD    Pts  
 1: DYNAMOS SELECT DYNAMOS 91/92 (TXS)   540110412
 2: WHITE PLAINS ELITE ELITE 92 (NYE)   4211737
 3: PATRIOTS FC 92 WHITE (NYE)   4211657
 4: CORAL SPRINGS STORM SOCCER STORM U18 (FL)   4202666
 5: FC TAMPA BLUE LIGHTNING (FL)   4103283
 6: PLANTATION EAGLES 92 (FL)   4004170

Bracket 4
Sunday, December 27, 2009
  PITTSGROVE IRISH GREEN  0          CUTLER RIDGE SC FURY  2 
  HCU U18 RED  1          JUPITER STING U18 CHAMPIONS  2 
  PLANTATION EAGLES 91  7          WESTON FC NIKE JAHODA  0 
  TEAM BOCA 91/92 NAVY  0          TALLAHASSEE UNITED FUTBOL TUFC  2 
Monday, December 28, 2009
  PITTSGROVE IRISH GREEN  0          JUPITER STING U18 CHAMPIONS  1 
  HCU U18 RED  4          WESTON FC NIKE JAHODA  0 
  PLANTATION EAGLES 91  1          TALLAHASSEE UNITED FUTBOL TUFC  1 
  TEAM BOCA 91/92 NAVY  1          CUTLER RIDGE SC FURY  2 
Tuesday, December 29, 2009
  PITTSGROVE IRISH GREEN  3          WESTON FC NIKE JAHODA  0 
  HCU U18 RED  7          TALLAHASSEE UNITED FUTBOL TUFC  0 
  PLANTATION EAGLES 91  3          TEAM BOCA 91/92 NAVY  1 
  JUPITER STING U18 CHAMPIONS  3          CUTLER RIDGE SC FURY  2 
Wednesday, December 30, 2009
  PITTSGROVE IRISH GREEN  2          TALLAHASSEE UNITED FUTBOL TUFC  1 
  HCU U18 RED  6          TEAM BOCA 91/92 NAVY  0 
  PLANTATION EAGLES 91  2          CUTLER RIDGE SC FURY  0 
  JUPITER STING U18 CHAMPIONS  1          WESTON FC NIKE JAHODA  0 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    GD    Pts  
 1: JUPITER STING U18 CHAMPIONS (FL)   44007312
 2: PLANTATION EAGLES 91 (FL)   43109210
 3: HCU U18 RED (FL)   43011029
 4: CUTLER RIDGE SC FURY (FL)   4202666
 5: PITTSGROVE IRISH GREEN (NJ)   4202546
 6: TALLAHASSEE UNITED FUTBOL TUFC (FL)   4112464
 7: TEAM BOCA 91/92 NAVY (FL)   40042100
 8: WESTON FC NIKE JAHODA (FL)   40040100

Game Time Home Team Away Team Location
Girls U19 U19 Showcase II - Bracket 1 - 12/27/2009
#578 
3:30 PM
MAKO SC MAKO SOCCER CLUB (FL)0FLORIDA SOCCER ALLIANCE FSA ALLIANCE 91/92 WHITE (FL)3Weston Park #7
#579 
3:30 PM
ISLAND COAST SOCCER ALLIANCE ICSA BLAST (FL)2SOUTH DADE UNITED (FL)0Weston Park #8
#577 
5:00 PM
WESTON FC U18 PREMIER 91/92 (FL)1MEGU FUSION (FL)0Weston Park #6
Girls U19 U19 Showcase II - Bracket 2 - 12/27/2009
#580 
5:00 PM
CHICAGO FIRE JUNIORS RED 11 (IL)1RENEGADES 91/92 (FL)0Weston Park #7
#581 
5:00 PM
SUNBLAZER (FL)5HUDSON LADY COBRAS (FL)0Weston Park #8
#582 
6:30 PM
HOLLYWOOD WEST / DRIFTWOOD HOLLYWOOD WEST SELECT (FL)1JENSEN BEACH TIGERS (FL)0Weston Park #6
Girls U19 U19 Showcase II - Bracket 3 - 12/27/2009
#584 
6:30 PM
PATRIOTS FC 92 WHITE (NYE)0DYNAMOS SELECT DYNAMOS 91/92 (TXS)2Weston Park #7
#585 
6:30 PM
FC TAMPA BLUE LIGHTNING (FL)1CORAL SPRINGS STORM SOCCER STORM U18 (FL)3Weston Park #8
#583 
8:00 PM
WHITE PLAINS ELITE ELITE 92 (NYE)2PLANTATION EAGLES 92 (FL)0Weston Park #6
Girls U19 U19 Showcase II - Bracket 4 - 12/27/2009
#586 
8:00 PM
PITTSGROVE IRISH GREEN (NJ)0CUTLER RIDGE SC FURY (FL)2Weston Park #2
#587 
8:00 PM
HCU U18 RED (FL)1JUPITER STING U18 CHAMPIONS (FL)2Weston Park #3
#588 
8:00 PM
PLANTATION EAGLES 91 (FL)7WESTON FC NIKE JAHODA (FL)0Weston Park #4
#589 
8:00 PM
TEAM BOCA 91/92 NAVY (FL)0TALLAHASSEE UNITED FUTBOL TUFC (FL)2Weston Park #5
Game Time Home Team Away Team Location
Girls U19 U19 Showcase II - Bracket 1 - 12/28/2009
#590 
8:00 AM
SOUTH DADE UNITED (FL)0WESTON FC U18 PREMIER 91/92 (FL)1Weston Park #7
#591 
8:00 AM
FLORIDA SOCCER ALLIANCE FSA ALLIANCE 91/92 WHITE (FL)1ISLAND COAST SOCCER ALLIANCE ICSA BLAST (FL)0Weston Park #8
#592 
8:00 AM
MEGU FUSION (FL)2MAKO SC MAKO SOCCER CLUB (FL)0Weston Park #6
Girls U19 U19 Showcase II - Bracket 2 - 12/28/2009
#593 
9:30 AM
JENSEN BEACH TIGERS (FL)0CHICAGO FIRE JUNIORS RED 11 (IL)1Weston Park #6
#594 
9:30 AM
HUDSON LADY COBRAS (FL)3HOLLYWOOD WEST / DRIFTWOOD HOLLYWOOD WEST SELECT (FL)2Weston Park #7
#595 
9:30 AM
RENEGADES 91/92 (FL)0SUNBLAZER (FL)2Weston Park #8
Girls U19 U19 Showcase II - Bracket 3 - 12/28/2009
#596 
11:00 AM
CORAL SPRINGS STORM SOCCER STORM U18 (FL)1WHITE PLAINS ELITE ELITE 92 (NYE)0Weston Park #6
#597 
11:00 AM
DYNAMOS SELECT DYNAMOS 91/92 (TXS)2FC TAMPA BLUE LIGHTNING (FL)0Weston Park #7
#598 
11:00 AM
PLANTATION EAGLES 92 (FL)0PATRIOTS FC 92 WHITE (NYE)1Weston Park #8
Girls U19 U19 Showcase II - Bracket 4 - 12/28/2009
#599 
12:30 PM
PITTSGROVE IRISH GREEN (NJ)0JUPITER STING U18 CHAMPIONS (FL)1Weston Park #6
#600 
12:30 PM
HCU U18 RED (FL)4WESTON FC NIKE JAHODA (FL)0Weston Park #7
#601 
12:30 PM
PLANTATION EAGLES 91 (FL)1TALLAHASSEE UNITED FUTBOL TUFC (FL)1Weston Park #8
#602 
2:00 PM
TEAM BOCA 91/92 NAVY (FL)1CUTLER RIDGE SC FURY (FL)2Weston Park #6
Game Time Home Team Away Team Location
Girls U19 U19 Showcase II - Bracket 1 - 12/29/2009
#603 
5:00 PM
WESTON FC U18 PREMIER 91/92 (FL)5MAKO SC MAKO SOCCER CLUB (FL)0Vista Park #1
#604 
5:00 PM
MEGU FUSION (FL)4ISLAND COAST SOCCER ALLIANCE ICSA BLAST (FL)1Vista Park #2
#605 
6:30 PM
FLORIDA SOCCER ALLIANCE FSA ALLIANCE 91/92 WHITE (FL)1SOUTH DADE UNITED (FL)0Vista Park #1
Girls U19 U19 Showcase II - Bracket 2 - 12/29/2009
#607 
3:30 PM
RENEGADES 91/92 (FL)2HOLLYWOOD WEST / DRIFTWOOD HOLLYWOOD WEST SELECT (FL)2Vista Park #1
#606 
5:00 PM
CHICAGO FIRE JUNIORS RED 11 (IL)3SUNBLAZER (FL)3Vista Park #4
#608 
5:00 PM
HUDSON LADY COBRAS (FL)1JENSEN BEACH TIGERS (FL)1Vista Park #3
Girls U19 U19 Showcase II - Bracket 3 - 12/29/2009
#609 
3:30 PM
WHITE PLAINS ELITE ELITE 92 (NYE)2PATRIOTS FC 92 WHITE (NYE)2Vista Park #3
#610 
3:30 PM
PLANTATION EAGLES 92 (FL)0FC TAMPA BLUE LIGHTNING (FL)1Vista Park #4
#611 
3:30 PM
DYNAMOS SELECT DYNAMOS 91/92 (TXS)2CORAL SPRINGS STORM SOCCER STORM U18 (FL)1Vista Park #2
Girls U19 U19 Showcase II - Bracket 4 - 12/29/2009
#612 
2:00 PM
PITTSGROVE IRISH GREEN (NJ)3WESTON FC NIKE JAHODA (FL)0Vista Park #1
#613 
2:00 PM
HCU U18 RED (FL)7TALLAHASSEE UNITED FUTBOL TUFC (FL)0Vista Park #2
#614 
2:00 PM
PLANTATION EAGLES 91 (FL)3TEAM BOCA 91/92 NAVY (FL)1Vista Park #3
#615 
2:00 PM
JUPITER STING U18 CHAMPIONS (FL)3CUTLER RIDGE SC FURY (FL)2Vista Park #4
Game Time Home Team Away Team Location
Girls U19 U19 Showcase II - Bracket 1 - 12/30/2009
#617 
8:00 AM
MAKO SC MAKO SOCCER CLUB (FL)2SOUTH DADE UNITED (FL)1Pine Island Park #3
#618 
9:20 AM
FLORIDA SOCCER ALLIANCE FSA ALLIANCE 91/92 WHITE (FL)0MEGU FUSION (FL)0Pine Island Park #4
#616 
9:30 AM
ISLAND COAST SOCCER ALLIANCE ICSA BLAST (FL)2WESTON FC U18 PREMIER 91/92 (FL)2Pine Island Park #2
Girls U19 U19 Showcase II - Bracket 2 - 12/30/2009
#619 
9:20 AM
HOLLYWOOD WEST / DRIFTWOOD HOLLYWOOD WEST SELECT (FL)1CHICAGO FIRE JUNIORS RED 11 (IL)3Pine Island Park #5
#620 
9:20 AM
SUNBLAZER (FL)3JENSEN BEACH TIGERS (FL)2Pine Island Park #6
#621 
11:00 AM
HUDSON LADY COBRAS (FL)1RENEGADES 91/92 (FL)3Pine Island Park #2
Girls U19 U19 Showcase II - Bracket 3 - 12/30/2009
#622 
9:30 AM
FC TAMPA BLUE LIGHTNING (FL)0WHITE PLAINS ELITE ELITE 92 (NYE)5Pine Island Park #3
#623 
10:50 AM
PATRIOTS FC 92 WHITE (NYE)3CORAL SPRINGS STORM SOCCER STORM U18 (FL)1Pine Island Park #4
#624 
10:50 AM
DYNAMOS SELECT DYNAMOS 91/92 (TXS)3PLANTATION EAGLES 92 (FL)1Pine Island Park #5
Girls U19 U19 Showcase II - Bracket 4 - 12/30/2009
#625 
10:50 AM
PITTSGROVE IRISH GREEN (NJ)2TALLAHASSEE UNITED FUTBOL TUFC (FL)1Pine Island Park #6
#626 
2:00 PM
HCU U18 RED (FL)6TEAM BOCA 91/92 NAVY (FL)0Central Park #7
#627 
2:00 PM
PLANTATION EAGLES 91 (FL)2CUTLER RIDGE SC FURY (FL)0Central Park #6
#628 
2:00 PM
JUPITER STING U18 CHAMPIONS (FL)1WESTON FC NIKE JAHODA (FL)0Weston Park #8



11/14/2019 12:44:41 PM