Main Menu
College Coaches
Register to Attend
Website
Get Scores
Event Fields
Contact
On This Page:
Boys U12 B
Standings
Grid
Print Schedule
Print Standings
Girls U11 A
Standings
Grid
Print Schedule
Print Standings
Boys U12 A
Standings
Grid
Print Schedule
Print Standings
Girls U12 B
Standings
Grid
Print Schedule
Print Standings
Girls U11 C
Standings
Grid
Print Schedule
Print Standings
Girls U11 B
Standings
Grid
Print Schedule
Print Standings
Boys U11 B
Standings
Grid
Print Schedule
Print Standings
Girls U12 A
Standings
Grid
Print Schedule
Print Standings
Boys U11 C
Standings
Grid
Print Schedule
Print Standings
Viewing Location: NSC A3 N
7/13/2012
Game
Time
Home Team
Away Team
Flight
#323
9:15 AM
FCNW 12B1021 (CND)
5
RAPID FIRE 12B1608 (WI)
0
Boys U12 B
#317
10:40 AM
PTSC 12B1166 (CND)
2
WAUNAKEE PURPLE AVENGERS 12B0037 (WI)
2
Boys U12 B
#318
12:05 PM
EAGAN WAVE 12B0912 (MN)
12
TRI-CITY STORM WHITE 12B1297 (ND)
0
Boys U12 B
#340
1:30 PM
FC MIDWEST 11G1365 (IA)
3
WEST FARGO SC GREEN 11G0762 (ND)
1
Girls U11 A
#290
2:55 PM
TRI-CITY STORM BLACK 12B1277 (ND)
3
SOUTH SUBURBAN ACADEMY 12B1367 (IL)
5
Boys U12 A
#444
4:20 PM
FULL FORCE SC 00 12G0910 (AK)
2
GV PHOENIX 12G1405 (MN)
1
Girls U12 B
#398
5:45 PM
MTA 01W WHITE 11G0890 (MN)
4
BLAINE BLAZE 11G0698 (MN)
0
Girls U11 C
#376
7:10 PM
PTSC 11G1206 (CND)
5
LAKEHEAD EXPRESS 11G0624 (CND)
0
Girls U11 B
7/14/2012
Game
Time
Home Team
Away Team
Flight
#316
7:50 AM
WAYZATA SC 12B1095 (MN)
0
HCSC RED 12B1127 (SD)
8
Boys U12 B
#440
9:15 AM
WSEU GOWDAR 12G1072 (CND)
1
MUNDELEIN MAGIC 12G0195 (IL)
8
Girls U12 B
#405
10:40 AM
GITCHI GUMMI WHITE 11G0374 (MN)
0
MTA 01W WHITE 11G0890 (MN)
3
Girls U11 C
#242
12:05 PM
BLAINE RAPTORS 11B1008 (MN)
3
HCSC RED 11B1130 (SD)
4
Boys U11 B
#426
2:55 PM
PRINCETON TIGERS 12G1475 (MN)
2
DAKOTA REV EXTREME 12G0710 (MN)
3
Girls U12 A
Game
Time
Home Team
Away Team
Flight
#300
Playoffs
Quarter-Finals
7:10 PM
MUNDELEIN STRIKERS RED 12B0461 (IL)
5
MKSC ELITE 12B1310 (WI)
1
Boys U12 A
7/15/2012
Game
Time
Home Team
Away Team
Flight
#412
Playoffs
Semi-Finals
7:50 AM
FCNW CASTRO 11G0854 (CND)
5
MTA 01W WHITE 11G0890 (MN)
0
Girls U11 C
#384
Playoffs
Semi-Finals
9:30 AM
FUTURA FC AMORE 11G1888 (MO)
5
WAUNAKEE PURPLE ROCKETS 11G0204 (WI)
3
Girls U11 B
#353
Playoffs
Semi-Finals
11:10 AM
ROCKFORD RAPTORS 00/01 11G0317 (IL)
3
DRAGONS SC 11G1898 (IL)
2
Girls U11 A
#261
Playoffs
Final
12:50 PM
EC PINHEIROS 11B0640 (BRA)
2
LINCOLN SCHOOL 11B0730 (CRC)
0
Boys U11 B
#276
Playoffs
Final
4:10 PM
GOLDEN VALLEY PHOENIX GV PHOENIX 11B0886 (MN)
5
THUNDER BAY CHILL 11B1788 (CND)
4
Boys U11 C
5/4/2024 5:59:17 AM