Main Menu
College Coaches
Register to Attend
Website
Get Scores
Event Fields
Contact
On This Page:
Boys U11 A
Standings
Grid
Print Schedule
Print Standings
Girls U12 B
Standings
Grid
Print Schedule
Print Standings
Girls U12 A
Standings
Grid
Print Schedule
Print Standings
Girls U11 C
Standings
Grid
Print Schedule
Print Standings
Boys U11 B
Standings
Grid
Print Schedule
Print Standings
Boys U12 B
Standings
Grid
Print Schedule
Print Standings
Boys U11 C
Standings
Grid
Print Schedule
Print Standings
Girls U11 B
Standings
Grid
Print Schedule
Print Standings
Girls U11 A
Standings
Grid
Print Schedule
Print Standings
Viewing Location: NSC A3 S
7/13/2012
Game
Time
Home Team
Away Team
Flight
#220
10:40 AM
EDEN PRAIRIE EPSC RED DEVILS 11B0693 (MN)
0
CROATIAN EAGLES BLUE 11B0019 (WI)
8
Boys U11 A
#221
12:05 PM
NA ELGIN PUMAS 11B1770 (IL)
7
WSEU LEWIS 11B0857 (CND)
0
Boys U11 A
#431
1:30 PM
FC UNITED TSUNAMI 12G0061 (IA)
5
MTA 00W WHITE 12G1172 (MN)
2
Girls U12 B
#418
2:55 PM
PRINCETON TIGERS 12G1475 (MN)
1
WSEU CRYMBLE 12G0888 (CND)
2
Girls U12 A
#420
4:20 PM
FCNW LOURENCO 12G1444 (CND)
4
DAKOTA REV EXTREME 12G0710 (MN)
3
Girls U12 A
#400
5:45 PM
NLS - HANSEN 11G1884 (MN)
0
PLYMOUTH SOCCER PSA 11G1131 (MN)
0
Girls U11 C
#250
7:10 PM
BRITISH SCHOOL 11B0817 (CRC)
2
MPLS UNITED BLUE 11B1064 (MN)
2
Boys U11 B
7/14/2012
Game
Time
Home Team
Away Team
Flight
#315
7:50 AM
COLEGIO SANTO AMERICO 12B0894 (BRA)
10
EDGARS YOUTH PROGRAMME 12B0579 (OTH)
2
Boys U12 B
#441
9:15 AM
DAKOTA REV STAMPEDE 12G0630 (MN)
3
TRI-CITY STORM GOLD 12G1275 (ND)
2
Girls U12 B
#406
10:40 AM
BLAINE BLAZE 11G0698 (MN)
2
PLYMOUTH SOCCER PSA 11G1131 (MN)
1
Girls U11 C
#236
12:05 PM
LAKEHEAD EXPRESS 11B0635 (CND)
2
WISCONSIN RAPIDS KICKERS 11B0418 (WI)
6
Boys U11 B
#273
1:30 PM
TONKA UNITED BLUE GALAXY 11B0598 (MN)
2
GITCHI GUMMI WHITE 11B0474 (MN)
1
Boys U11 C
7/15/2012
Game
Time
Home Team
Away Team
Flight
#413
Playoffs
Semi-Finals
7:50 AM
CC UNITED FIRECRACKERS 11G0462 (MN)
4
CENTENNIAL FIRE 11G0529 (MN)
0
Girls U11 C
#385
Playoffs
Semi-Finals
9:30 AM
GATEWAY CITY ELITE 11G1535 (IA)
1
ALASKA ECLIPSE 01 11G0013 (AK)
3
Girls U11 B
#354
Playoffs
Semi-Finals
11:10 AM
CISC VELOCITY 01 BLUE 11G0996 (AK)
1
FC UNITED STORM 11G0268 (IA)
2
Girls U11 A
#414
Playoffs
Final
12:50 PM
FCNW CASTRO 11G0854 (CND)
2
CC UNITED FIRECRACKERS 11G0462 (MN)
4
Girls U11 C
#460
Playoffs
Final
4:10 PM
FULL FORCE SC 00 12G0910 (AK)
4
MUNDELEIN MAGIC 12G0195 (IL)
2
Girls U12 B
5/21/2024 2:11:18 PM